Telefon
WhatsApp
İnstagram

İptal-İade Politikası

İPTAL VE İADE POLİTİKASI

1. İPTAL

Müşterilerimiz, sipariş verdikleri ürün/ürünleri henüz kargoya verilmeden önce iptal etme hakkına sahiptir. Sipariş iptali için müşterilerimiz, müşteri hizmetlerimize telefon veya e-posta yoluyla başvurabilirler. Sipariş iptali işlemleri, talebin alınmasını takiben en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

2. İADE

Müşterilerimiz, satın aldıkları ürün/ürünleri teslim aldıktan sonra 14 gün içinde herhangi bir neden belirtmeksizin iade edebilirler. İade edilecek ürünlerin kullanılmamış, hasarsız ve orijinal ambalajında olması gerekmektedir. İade işlemleri için müşterilerimiz, müşteri hizmetlerimize başvurarak iade taleplerini iletebilirler. İade işlemleri, ürün/ürünlerin alınmasını takiben en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

3. İADE KARGO ÜCRETİ

Ürün iadesi durumunda kargo ücretleri müşteriye aittir. Ancak, ürün/ürünlerin hasarlı veya hatalı olduğu durumlarda, kargo ücretleri SATICI tarafından karşılanacaktır.

4. İADE SÜRECİ

Müşterilerimiz, iade taleplerini ilettikten sonra, SATICI müşteri hizmetleri tarafından gerekli yönlendirmeler yapılacaktır. İade işlemleri, ürün/ürünlerin alınmasını takiben en kısa sürede ve müşteri tarafından belirtilen ödeme yöntemine göre gerçekleştirilecektir.

5. İADE ADRESİ

İade edilecek ürün/ürünlerin adresi:

[Firma Adı] [Firma Adresi] [Şehir, Posta Kodu] [Ülke]

6. UYUŞMAZLIK HALİ

İade işlemleri sırasında ortaya çıkabilecek herhangi bir uyuşmazlık durumunda, taraflar öncelikle müzakere ve uzlaşma yoluna başvuracaklardır. Müzakere ve uzlaşma sağlanamadığı takdirde, [Şehir] Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

Bu politika, müşterilerimizin haklarını korumak amacıyla oluşturulmuştur ve dilediğimiz zaman güncellenebilir.